قوانین فروشگاه فرش کاشان

.قوانین فروشگاه فرش کاشان به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد.

پس از سفارش ​محصول از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان بین طرفین امکان پذیر می باشد، لذا پس از تایید تلفنی در صورت ارسال شدن ​فرش، هزینه لغو ارسال به عهده خریدار خواهد بود. تمامی محصولات شرکت صنایع فرش کاشان که از طریق این سامانه خریداری میشود دارای 10 سال ضمانت کیفی میباشد، مگر اینکه عدم ضمانت نامه در قسمت مشخصات درج شده باشد. در صورتی که هزینه ​حمل ​فرش رایگان باشد در انتهای فاکتور "​حمل رایگان " ذکر شده است. هزینه حمل محاسبه شده درتهران و کاشان تا در منزل و برای سایر شهرها فقط تا ​باربری هر شهر بوده و به منظور استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد.  دقت در انتخاب فرش  و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع، جنس، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد.  لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید. همچنین در حین تحویل گرفتن ​هر فرش آن را برسی نمایید و در صورت بروز مشکل در ساعات اداری  با تلفن 03155681262 در ساعات غیر اداری  با تلفن 09130771913  تماس حاصل نمایید.

در فرش های قدیمی بافت سفارشی که مشتری معمولا نمونه آن را در منزل دارد و برای تکمیل فرش های خود ثبت سفارش می شود، امکان تفاوت رنگ با نمونه بافت قدیمی می باشد، طی تماس تلفنی به مشتری اعلام میشود و در این مورد  امکان عودت فرش به مدت 30 روز نیست و فقط در صورت مشکل فنی فرش عودت داده میشود.


امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد.
با تشکر 

فرش کاشان

آمارگیر وبلاگ