ارسال سریع و رایگان

فروشگاه فرش کاشان کلیه سفارش های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت رایگان به خریداران تحویل می دهد. کلیه محصولات فروشگاه درصورت موجود بودن طی دو روز کاری و در صورت عدم موجودی ظرف پنج روز کاری به دست خریداران خواهد رسید. در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد حمل و نقل فروشگاه فرش کاشان تماس حاصل فرمایید: 03155681262

ارسال سریع و رایگان

پرداخت پس از تحویل

گروه صنعتی فرش کاشان به منظور رضایت و جلب اطمینان مشتریان عزیز مبلغ  سفارشات را پس از تحویل و حصول رضایت دریافت می نماید تا مشتریان بتوانند با خیال راحت اقدام به خرید کنند. همچنین خریداران می توانند هزینه خرید خود را از طریق درگاه اینترنتی و یا به صورت کارت به کارت نیز واریز نمایند.

پرداخت  پس از تحویل

ضمانت بازگشت وجه

فروشگاه فرش کاشان به منظور تضمین کیفیت و اصالت محصولات خود و آسایش خاطر مشتریان از خرید، در صورت وجود مغایرت میان مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات و تصاویر وب سایت و یا آسیب دیدگی و پارگی ناشی از حمل و نقل تا 14 روز کاری محصولات را باز پس گرفته و هزینه آن را به طور کامل تقدیم خریداران می کند.

ضمانت بازگشت وجه

تضمین بهترین کیفیت

فروشگاه فرش  کاشان به منظور رضایت مشتریان از بهترین الیاف برای تولید محصولات خود استفاده می کند. شما به هنگام تحویل محصولات خریداری شده، یک ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله دریافت خواهید کرد.

تضمین بهترین کیفیت

تضمین کمترین قیمت

فروشگاه فرش کاشان با فروش و عرضه مستقیم و بدون واسطه توانسته فرش های خود با پایین ترین قیمت در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. برای اثبات این ادعا تنها کافیست که قیمت های درج شده در فروشگاه را با قیمت دیگر محصولات موجود در بازار مقایسه کنید.

تضمین کمترین قیمت

آمارگیر وبلاگ